Англійська мова для дітей від 3 років | Частный детский сад

Наші адреси:

пр. Лушпи, 5, корпус 28.
вул. Прокоф’єва 50.
Пн-Пт з 8:00 до 20:00

Наші контакти:

0 800 33 62 92 (всі дзвінки безкоштовно)
095 772 95 52 (Садок Лушпи)
099 333 50 20 (Садок Прокоф’єва)
info@sadok.sumy.ua

Англійська мова для дітей від 3 років

На сьогоднішній день англійська присутній у багатьох аспектах нашого життя. Базове знання мови вже необхідно всім віковим категоріям громадян. Тому англійської мови потрібно приділити особливу увагу в програмі освіти дитини.

Англійська для дітей в “Я кращий” – це відмінний спосіб дати дитині важливі знання цікавим і захоплюючим для нього способом. Найкраще діти запам’ятовують інформацію і дають результати в навчанні, коли їм цікаво.

Наша програма націлена на те, щоб в першу чергу дитині подобалося вчитися і він не відчував, що він повинен це робити. Діти приходять в “Я кращий” із задоволенням і ніколи не хочуть йти.

Програма англійської для дітей – це:

 • Унікальна комунікативна методика
 • Ігровий підхід у навчанні
 • Залучення дитини в процес за допомогою візуалізації
 • Повне занурення в мовне середовище

Що отримає ваша дитина навчаючись англійської в “Я кращий” kids club

Усне мовлення

Малюки будуть розповідати про свою сім’ю, домашніх вихованців, іграшках. Вони будуть розуміти питання, які їм задають і навчаться правильно на них відповідати. Навчаться викладати свої думки англійською мовою, розповідати історії та ділитися своїми планами. Тобто по суті їх рівень мови буде за структурою нагадувати рідна мова.

Читання англійською мовою

Ми вчимо дітей читати діалоги за ролями. Учні старших вільно читають комікси, уривки з класичної літератури і розповіді.

лист

Заняття англійською для дітей також передбачають навчання грамотному письма. Як результат, діти навчаться писати листи англійською, рецепти улюблених страв, розповіді про себе, твори і багато іншого.

Як проходять заняття в “Я кращий” kids club

Як відомо всі діти різні: хтось любить вчитися і робить це з особливою увагою, хтось взагалі не може сидіти на місці. Але у нас нікому не дадуть відволіктися від навчання веселі ігри, конкурси, змагання. Саме в такій формі ми проводимо заняття для дітей дошкільного віку. Програма школярів відрізняється трохи, в ній трохи більше навантаження, але все заняття також захоплюючі і цікаві. Головне, що діти занурюються в мовне середовище з першої і до останньої хвилини занять.

Заняття англійською для дітей в “Я кращий” не схожі на стандартні уроки. Тут ніхто не змушує заучувати правила, писати викликають стрес контрольні. За багато років роботи з дітьми ми зрозуміли, що найголовніше в навчанні – спокійна, доброзичлива атмосфера.

Тому навчання в “Я кращий” грунтується на таких принципах:

 • Курси англійської мови для дітей дають можливість хлопцям отримувати нові знання і показувати відмінні результати. У нашій програмі ми стежимо за тим, щоб дитина, вивчаючи нове, не забував те, що вивчав на попередніх заняттях. Ми діємо за принципом накопичення знань.
 • Ми не звинувачуємо і не лаємо дітей якщо вони роблять помилки. Причин, чому дитина помилився, може бути безліч і зовсім не обов’язково, що він не хотів вивчити і відповісти правильно. Ми допомагаємо дитині виправити помилку не вимагаючи пояснень чому так вийшло.
 • Всі діти і навіть дорослі люблять грати, брати участь в конкурсах і змаганнях. Цікаві і складні для вирішення завдання, де потрібно не тільки знання мови, захоплюють дітей і дають їм можливість проявити свої здібності і вміння не тільки в лінгвістиці. А завдяки розучування пісень і віршів, перегляду мультфільмів і спілкуванню з однолітками (англійською), діти легко запам’ятовують і закріплюють свої знання без навантаження і стресу.

Приходьте до нас, приводите свою дитину і ви переконаєтеся самі – вивчити іноземну мову можна по-справжньому цікаво і весело!

Вартість і варіанти навчання

Для зручності батьків ми організовуємо заняття в для дітей від 3 до 10 років як в будні,
так і в вихідні дні. Заняття проходять 2 рази на тиждень в групах по 6-8 чоловік, а також індивідуально. Точну ціну абонемента на дитячий англійський можна дізнатися в розділі
«ціни», а час проведення занять – в розділі

Ми пропонуємо такі групи занять дитячим англійським:
Діти 3-4 роки

Малюкам в цьому віці властиво швидко втомлюватися, тому викладач уважно стежить за настроєм маленьких учнів. У разі необхідності процес навчання коригується.

 • Заняття 2 рази на тиждень по 60 хвилин
 • Тривалість навчання (ак.ч. / тижнів): 126/42

Записатися на курс

Діти 5-6 років

Дітей цього віку вже пора готувати до школи. На наших заняттях крім лінгвістичного матеріалу діти вчаться посидючості, спілкуванню з однолітками, розвивають пам’ять. На заняттях англійської мови дитина вже вміє розмовляти простими реченнями, читати короткі розповіді і діалоги, знає базову лексику.

 • Заняття 2 рази на тиждень по 60 хвилин
 • Тривалість навчання (ак.ч. / тижнів): 126/42

Записатися на курс

Діти 7-8 років

Після закінчення курсу учні вже вміють розповідати про себе і свої захоплення. Мають базовими знаннями граматики англійської мови, значно розширюють словниковий запас, покращують вимову.

 • Заняття 2 рази на тиждень по 80 хвилин
 • Тривалість навчання (ак.ч. / тижнів): 168/42

Записатися на курс

Діти 9-10 років

З хлопцями цього віку ми вже працюємо за програмою зарубіжних шкіл. Обсяг знань значно розширено. Все навчання проходить з урахуванням навчального навантаження середньої школи. Після закінчення курсу діти готові до складних програм для більш старшого віку.

 • Заняття 2 рази на тиждень по 80 хвилин
 • Тривалість навчання (ак.ч. / тижнів): 168/42

Записатися на курс

підійде для

вік:

от 3 лет

викладачі

Овчаренко Олена Борисівна

понеділок

пр. Лушпи 5, корпус 28

Діти 3-4 років 16:15

Діти 6-8 років 17:00

понеділок

пр. Лушпи 5, корпус 28

Діти 9-10 років 18:00

вівторок

Прокоф'єва, 50

Діти 3-4 років 16:15

Діти 6-8 років 17:00

вівторок

Прокоф'єва, 50

Діти 9-10 років 18:00

четвер

пр. Лушпи 5, корпус 28

Діти 3-4 роки 16:15

Діти 6-8 років 17:00

четвер

пр. Лушпи 5, корпус 28

Діти 9-10 років 18:00

п'ятниця

Прокоф'єва, 50

Діти 3-4 роки 16:15

Діти 6-8 років 17:00

п'ятниця

Прокоф'єва, 50

Діти 9-10 років 18:00

Зв'яжіться з нами

Надішліть ваші дані і наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин.

Ми дотримуємося політику конфіденційності

Афіша заходів
28 лютий
12-00

Гурток ліплення з глини «Маленький скульптор».

Детальніше...
28 лютий
11-00

«Бебі-творчість»

Детальніше...
12 Березень
13-00

Група продовженого дня

Детальніше...
всі заходи
ми в viber

Запрошуємо в нашу спільноту Viber, новини, акції та заходи.

“Я кращий” Лушпи

“Я кращий” Прокоф'єва